Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Herb Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Wtorek 21.08.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Rozstrzygnięcia postępowania do 30 000 euro

 

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej do 30.000 euro na „Dostawę urządzeń wielofunkcyjnych dla Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej” wybrano ofertę firmy: ARCUS S.A. ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę na realizację przedmiotu zamówienia, zgodnie z kryteriami oceny ofert otrzymała 95 pkt.

Rawa Mazowiecka, dn. 17.07.2017r.


ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej do 30.000 euro na „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej” wybrano ofertę firmy: Poczta Polska S.A., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta nie podlegająca odrzuceniu, zgodnie z kryteriami oceny ofert otrzymała 100 pkt.

Rawa Mazowiecka, dn. 23.03.2017r.


ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej do 30.000 euro na „Dostawę sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej” wybrano ofertę firmy: SAWAR Arkadiusz Musiałowski, ul. Wodna 1C, 96-200 Rawa Mazowiecka, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę na realizację przedmiotu zamówienia, zgodnie z kryteriami oceny ofert otrzymała 95 pkt.

Rawa Mazowiecka, dn. 22.12.2016r.


ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej do 30.000 euro na „Dostawę sprzętu elektronicznego dla Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej” wybrano ofertę firmy: INFOS Systemy Komputerowe Jacek Kiełbratowski, ul. Jagiellońska 8, 80-371 Gdańsk, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę na realizację przedmiotu zamówienia, zgodnie z kryteriami oceny ofert otrzymała 95 pkt.

Rawa Mazowiecka, dn. 02.12.2016r.


ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej do 30.000 euro na „Dostawę sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej” wybrano ofertę firmy: E-TECH S.C. Marcin Duda, Paweł Kapusta, ul. Juliana Tuwima 95A, 90-031 Łódź, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę na realizację przedmiotu zamówienia, zgodnie z kryteriami oceny ofert otrzymała 90 pkt.

Rawa Mazowiecka, dn. 18.11.2016r.


ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej do 30.000 euro na „Dostawę drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej” wybrano ofertę firmy: ARCUS S.A., Biuro Handlowe w Łodzi, ul. Łąkowa 3/5, 90-562 Łódź, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę na realizację przedmiotu zamówienia, zgodnie z kryteriami oceny ofert otrzymała 90 pkt.

Rawa Mazowiecka, dn. 04.11.2016r.


ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie Zaproszenia do składania ofert o wartości szacunkowej do 30.000 euro na „Dostawę materiałów eksploatacyjnych informatyki dla Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej” wybrano ofertę firmy: BLACKLINE S.C. Izabela Zaliwska-Kupis, Paweł Pinkowski, ul. Niemcewicza 26, 71-520 Szczecin, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę na realizację przedmiotu zamówienia, zgodnie z kryteriami oceny ofert otrzymała 100 pkt.

Rawa Mazowiecka, dn.02.06.2016r.


 
 
ilość odwiedzin: 1163816

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X